Допълнителна информация
Продавам отлично поддържан Ford Mustang 3. 7 бензин, автоматик, червен цвят автомобил, който съчетава мощ, стил и престиж. Колата е напълно обслужена, без забележки и в перфектно техническо състояние. Двигателят работи гладко и силно, скоростната кутия превключва плавно, а окачването е стегнато и комфортно.
Поддържана е с внимание и любов масла и филтри сменяни редовно, без излишни разходи и без нужда от инвестиции. Интериорът е запазен, външният вид впечатляващ, червеният цвят подчертава спортния характер на автомобила и гарантира, че няма да останете незабелязани.
Идеален избор за човек, който иска истинско удоволствие от шофирането и автомобил, който прави впечатление навсякъде. Уникален звук заслужава да се чуе на живо.