Допълнителна информация
Здравейте! Продавам следната кола, а именно: Мазда 6 седан от 2005г. Колата е с бензинов двигател 2л. 141 к. с. с газова уредба(на мястото на резервната гума) и е 42 литра. Също така е вписана в талона. Колата винаги е била обслужвана на 10 хил. км, като по окачване, двигател и скорости е в страхотно състояние.
Интериорно също е много запазена. Преди 6 хил км. са сменени комплект съединител с масла и филтри. Филтрите на газовата уредба са сменени преди 20 хил. км. Има гумени и мокетни стелки. Акумулатора също е сменян преди година.
Преди 2 години е затъмнена с фолио 5% пропускливост със 7 години гаранция на задните стъкла. Има и поставено керамично покритие на колата преди 5 месеца. Също така има и резервна гума с крик и ключ. Продава се със зимни и летни гуми, които могат да изкарат по още 1 сезон.
Колата я притежавам от над 2 години и за това време не е имала никакви големи ремонти, само често обслужване. В момента по километраж е 222500 км. Като забележки има минимални, все пак е кола на 20 години и се виждат на снимките.
Изключително поддържан автомобил. Валидна
гражданска отговорност, винетка и преглед до края на юни месец 2026г. Продава се защото си закупих втори автомобил и този вече ми е излишен. Цената е 5899лв. като за потенциално сериозен купувач, ще има и коментар по цената!
За повече информация звъннете на телефон:
0877086378. Колата се намира в гр. София, но може да се види и в гр. Казанлък.