Получихте нова обява по филтър
Без снимка





Промяна на цена на наблюдавана обява
Без снимка промяна в цена


стара цена
нова цена
Вход | Нова Регистрация
Начало Публикуване Търсене Новини Rent-a-car Дилъри + Още... Моите обяви
Дата на производство
септември 2006
Двигател
Бензинов
Мощност
140 к.с.
Евростандарт
Евро 4
Скоростна кутия
Ръчна
Пробег [км]
196855 км
Публикувана в 09:43 часа на 02.08.2025 год.
Обявата е видяна 135 пъти.

Технически данни


Дата на производство
септември 2006
Двигател
Бензинов
Мощност
140 к.с.
Евростандарт
Евро 4
Кубатура [куб.см]
1800 см3
Скоростна кутия
Ръчна
Категория
Хечбек
Пробег [км]
196855 км
Цвят
Бежов

Допълнителна информация


🚗 Honda Civic 1. 8 i-VTEC EXECUTIVE - За хора с вкус, не просто за шофьори 🚗

Това не е просто Сивик. Това е Сивик, отглеждана с любов и внимание - като японска чаена церемония на колела.
✅ Пълен пакет екстри за модела - подгрев на седалките за студените сутрини, сензор за дъжд, за да се включват чистачките точно когато е необходимо, сензор за светлина - за да може колата сама да включи необходимите светлини, влизайки в тунел и панорамен прозорец, за да гледате звездите с някой специален (или просто небето над Околовръстното - пак си е гледка). Всичко функционира безупречно, не почти или по принцип , а точно както трябва.
✅ 1. 8 i-VTEC - двигателят, който съчетава икономия, надеждност и удоволствие. Механически съвършен. Тих като монах, когато трябва, и буен като самурай, когато поискаш.
✅ Абсолютно без технически забележки - тук няма " само трябва да смениш" , " май чатка нещо" или " много е добра, ама. ." . Реален пробег, доказуем с TUV сертификати, не с вуйчо каза.
✅ Без катастрофи, удари - този автомобил не е виждал чужда ламарина. Никога. Веднага щом вдигнете капака ще се уверите сами.
🔧 Перфектна поддръжка - сменени консумативи, регулярна грижа, все едно гледаш Бонзай. Можеш да седнеш и да караш - без ремонти, без скрити " изненади" .
❄️🌞 Подарък към колата - комплект летни и зимни гуми в безупречно състояние, върху качествени премиум джанти, които не само изглеждат добре, а и се държат безупречно на пътя. Сезоните идват и си заминават, но ти си подготвен.
🔍 Единствената забележка - лека ръжда в ъгъла на задната дясна врата, показана на снимка. За разлика от повечето обяви - тук няма лъскаво и скрито. Всичко се казва честно и открито.
💬 Ако ти се струва, че има по-евтини такива - вярно е. Но после ще дадеш още толкова пари за скрити дефекти, ремонти и главоболия. С тази Сивик плащаш веднъж - и караш с кеф. Дълго.

📞 Обади се, пиши, заповядай да я видиш може и да се влюбиш. Колата е готова за път. Единственото, което ѝ липсва, е нов собственик със същата грижа и отношение.
🟢 При сериозен интерес - цената подлежи на коментар.
Автокъща Кентавър
Безопасност
Автоматичен контрол на стабилността
Адаптивни предни светлини
Антиблокираща система
Въздушни възглавници - Задни
Въздушни възглавници - Предни
Въздушни възглавници - Странични
Ел. разпределяне на спирачното усилие
Електронна програма за стабилизиране
Парктроник
Система за защита от пробуксуване
Други
Напълно обслужен
С регистрация
Сервизна книжка
Екстериор
4(5) Врати
Ксенонови фарове
Лети джанти
Панорамен люк
Халогенни фарове
Защита
Аларма
Централно заключване
Интериор
Велурен салон
Комфорт
Бордкомпютър
Ел. Огледала
Ел. Стъкла
Ел. усилвател на волана
Климатик
Мултифункционален волан
Подгряване на седалките
Регулиране на волана
Сензор за дъжд
Система за контрол на скоростта (автопилот)
Стерео уредба
Контакти с продавача /Частно лице/
0887660930
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ КЪМ ПРОДАВАЧА
captcha
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Honda Civic 1.8 i-VTEC EXECUTIVE
Обява: 11754116799836466

Намира се в гр. Пазарджик
5 470.82 EUR
10 700 лв.
История на цената

Не се начислява ДДС
0887660930
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Още обяви в mobile.bg
oбяви за коли Автомобили и Джипове Honda CivicHonda Civic 1.8 i-VTEC EXECUTIVE
Следвайте ни в: