Допълнителна информация
Автомобилът е внесен от САЩ и е на реални километри. Oбслужeна и всичко по нея е платено, каско, гражданска, винетка, данък и преглед до 2026. В перфектно техническо състояние двигател и кутия без забележки. Тези двигатели при правилно обслужване са милионници. Автоматичната кутия W5A580 (NAG1) e на Mercedes. Здрава, безпроблемна и евтина за поддръжка. Слагат я на AMG пакетите по това време.
По колата не са пестени пари и е безкомпромисно обслужвана и обгрижвана до ден днешен. Доста евтини части, има всичко налично в България и е в пъти по-евтина за поддръжка от BMW, Audi и дори Mercedes.
По колата няма да тропа, хлопа или скърца. Стегнат и стабилен автомобил с най-висок клас оборудване и екстри за SRT8. Кожа, алкантара, обдухване на седалките, подгряване на седалки, подгряване на волана, различни асистенти и т. н.
Cup Holder-ите са с вградено изстудяване и загряване. Колата е много силна и спира на гръм, генерация Corsa Performance с колектори, малко над 500 к. с. Brembo спирачна система с изцяло чисто нови вентилирани дискове. Разход: от 9 - 16 л/100 км. , зависи как и къде я карате.
При мен основно градско, лежерно каране дава най-много 13-14 л/100 км. Страшно икономична за V8. Koлата може да се види по всяко време, кара се редовно. Kъм нея давам и оригиналните й фарове.
Става на газ и пали от ключа!
Може да се провери и в сервиз по ваше желание. При сериозен интерес може коментар на цената на място.
За повече информация, моля на посочения телефон.